Z jakimi problemami przychodzą ludzie do wróżki?Bardzo dużo myślisz o chłopaku, który Ci się podoba. Jesteś osobą szczerą, o dobrym sercu, co niestety nie wpływa dobrze na Twoje życie w tym zakłamanym świecie. Chłopak w którym się podkochujesz niestety nie jest tym właściwym. Nie ma więc sensu się do niego odzywać. Musisz wziąć się w garść, zacznij nad sobą pracować. Zobaczysz, że jeśli zmienisz podejście na bardziej optymistycznie już niedługo szczęście uśmiechnie się także do Ciebie.

Przede wszystkim nie staraj się niczego na siłę przyspieszać. Nie narzucaj się chłopakowi, który Ci się podoba, pamiętaj, że jeśli ma się to skończyć powodzeniem to on powinien się pierwszy odezwać. Obiekt Twoich marzeń póki co jest trochę zafrasowany, nie możesz więc go poganiać, ani niczego przyspieszyć. Co najwyżej możesz dawać mu sygnały iż może liczyć na Twe zainteresowanie. Po jakimś czasie on na pewno sam przyjdzie do Ciebie i zaproponuje spotkanie. Co będzie dalej to już zależy tylko od was.

Karta tarota wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Głupiec położenie normalne - zobacz profesjonalne wróżby

To mężczyzna powinien odzywać się jako pierwszy. Pomimo że bardzo chciałabyś wysłać mu wiadomość, lepiej będzie jeśli z tego zrezygnujesz. W innym wypadku będzie miał nad Tobą przewagę. Chyba nie chcesz, żeby traktował Cię jak piąte koło u wozu. Czekaj na jego ruch.

Odezwij się jako pierwsza. Początki związków zawsze bywają trudne. Trzeba trochę czasu na zgranie. Jednak zobaczysz, że w końcu stworzycie udaną parę, będziecie sobą zafascynowani i choć nie ominą Was kryzysy, razem je przezwyciężycie.Jesteś osobą na ogół wesołą, choć jak każdy człowiek masz słabsze chwile. Chłopak który Ci się spodobał zauważa u Ciebie pozytywne nastawienie do życia i to go w dużej mierze pociągnie ku temu aby zrobić wszystko abyście zaczęli być razem. Stworzycie zgraną parę, Wasze szczęście się spełni. To on się odezwie pierwszy.

Chłopak o którym myślisz już niedługo będzie za Tobą szalał. Z jednej strony będziesz czuć się świetnie, z drugiej będziesz zdziwiona że poszło aż tak łatwo. Co więcej to Ty będziesz stroną dominującą w związku, a chłopak który teraz wydaje Ci się być niedostępny zakocha się w Tobie po uszy, tak że nie będzie widział poza Tobą świata. Tak więc wszystko pójdzie po Twojej myśli, ale jak na razie czekaj aż on się odezwie.Chłopak który zabiera Twe myśli okaże Ci zainteresowanie, jednak wcale nie jest to dobra wiadomość.

Komentarze: 16


noavatar.png
Bobbie 2017-11-06

zbytkowny wpisik

noavatar.png
Leroy 2017-11-06

bede tedy kołatać ponieważ rewelacyjnie układasz

noavatar.png
Verline 2017-11-06

spoko stworzone

noavatar.png
Sarai 2017-11-06

cudownie się pochłaniało

noavatar.png
Elmo 2017-11-06

umiesz zaabsorbować punktem

noavatar.png
Lawerence 2017-11-08

Dawny nie czytywał cokolwiek no byczego

noavatar.png
Ellena 2017-11-18

stanowisz różnorodny temperament składania

noavatar.png
Erin 2017-11-18

dzięki nadmiernie frapujący meldunek

noavatar.png
Clarice 2017-11-19

Czyżby popularne

noavatar.png
Earlean 2017-11-20

istnieję na naturalnie

noavatar.png
Genia 2017-11-24

dzięki nadto zdumiewającą opowiastkę

noavatar.png
Verla 2017-11-24

zamierzasz perfekcyjnego bloga

noavatar.png
Omer 2017-11-25

jestem na rzeczywiście

noavatar.png
Waldo 2017-11-25

znasz porwać materiałem

noavatar.png
Isreal 2017-11-25

nadzwyczajnie stworzone

noavatar.png
Anthony 2017-11-25

doskonale się czytało

Top