Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę:Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Moc położenie normalne

Jesteś osobą otwartą, chętną do nowych wyznań, chcąca poznawać życie i zwiedzać świat.. Kierunkiem odpowiednim dla Ciebie byłaby europeistyka. Miałbyś dzięki temu szansę zapoznania się z innym krajami, mógłbyś również uczestniczyć w różnych akcjach, które dałyby Ci możliwość zwiedzenia europy.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wisielec położenie normalne

W tej chwili czujesz się zagubiony, nie masz pojęcia co wybrać, aby potem nie żałować. Jako że zawsze Twoim skrytym marzeniem było podróżować po świecie, idź na turystykę. Zobaczysz że odnajdziesz się na tym kierunku, co więcej możliwość wycieczek w różne zakątki świata będzie Cię jeszcze bardziej motywować.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: śmierć położenie normalne

W Twym życiu szykują się duże zmiany. Jako że zawsze radziłeś sobie całkiem dobrze z przedmiotami ścisłymi, właściwym kierunkiem byłaby dla Ciebie rachunkowość lub finanse publiczne. Po skończeniu ich nie musiałbyś martwić się o zatrudnienie. Tak więc nawet jeśli w tej chwili wydają Ci się one mało atrakcyjne, dobrze to przemyśl.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Umiarkowanie

Jesteś osobą o dobrym sercu, chętnie niesiesz pomoc innym, jednak bywasz niezdecydowany. Od wyboru studiów zależą Twoje dalsze losy. Powinieneś więc wybrać coś co naprawdę Cię ciekawi. Takimi kierunkami są: bezpieczeństwo wewnętrzne, resocjalizacja.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Diabeł położenie normalne

Lubisz w swoim życiu ryzyko. Nie dla Ciebie są więc kierunki gdzie trzeba byłoby tylko spokojnie wkuwać wiedzę. Idź więc, albo na studia wojskowe, albo bezpieczeństwo wewnętrzne. Owe studia bardzo szybko by Cię pochłonęły, mógłbyś planować swoją dalszą przyszłość właśnie w tym kierunku.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wieża położenie normalne

Zawsze starasz się mierzyć wysoko. Także jeśli chodzi o studia lepiej idź na kierunek przyszłościowy, a zarazem ciekawy dla Ciebie, aniżeli taki po którym nie ma pracy. Właściwą opcją jest dla Ciebie prawo, lub ekonomia. Bardzo szybko odnalazłbyś się na tych kierunkach.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Gwiazda położenie normalne

Jesteś osobą, wróżki której losy układają się raczej po swojej myśli .Jednak masz duży dylemat przed wyborem studiów, boisz się iż wybierzesz źle, a potem będziesz musiał z nich zrezygnować. Właściwą opcją dla Ciebie byłaby historia, lub politologia. Szybko odnalazłbyś się na tych kierunkach.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Księżyc położenie normalne

Przedmioty humanistyczne są Ci znacznie bliższe, aniżeli przedmioty ścisłe. Dlatego właśnie z nimi powinieneś związać swoja przyszłość. Idź na socjologię bądź pedagogikę, odnajdziesz się na tych kierunkach, rzeczy których się tam nauczysz przydadzą Ci się w przyszłym życiu.

Komentarze: 7


noavatar.png
Jenifer 2017-11-24

strojny wpisik

noavatar.png
Brenton 2017-11-24

Uprzednio nie studiował cokolwiek owszem wdechowego

noavatar.png
Suzi 2017-11-24

podoba mi się

noavatar.png
Melany 2017-11-24

dzięki wewnątrz wystrzałowy zapis

noavatar.png
Patrina 2017-11-25

Idealne zyskowne

noavatar.png
Sherley 2017-11-25

dzięki nadto byczą scenę

noavatar.png
Waldo 2017-11-25

odjazdowym trendem przygotowywane

Top